Hakkımızda

Ekol Grup Sigorta'ya Hoşgeldiniz

Ekol Grup Sigorta, 2000 yılında ticaret siciline kayıt olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerine güven vermeyi ilke edinmiştir. Hiç bir zaman sigorta poliçe pazarlamadan verdiğimiz hizmetle sadece referanslarla büyüyen şirketimizde verdiğimiz hizmetten dolayı müşterilerimizin saadakat oranı %100’dür. Aracılık ettiğimiz sigorta şirketlerinin iş kabulüne uygunluğu ve doğru iş prensipleri neticesinde hep çalışmak istediği bir acente olmayı başarmıştır. Bu başarılarımız harcı bulunan ve bizimle uzun yıllardır çalışan müşterilerimize bizlere gösterdiği teveccühten ötürü teşekkürü borç biliriz.

Zamanın Kıymetini Biliyoruz

İnsanın en değerli hazinesi zamandır. Zamanında sahip olunan bir sigorta güvencesi ile ancak harcadığımız zamanımızı sigortalayabiliriz. Aksi halde zamanımızı çöpe atmış oluruz. Biz ürettiğimiz hizmetlerde, zamanın ve zamanlamanın ne kadar önemli olduğunun farkında olup bunun kıymetini iyi biliyoruz..

Sadece İşimize Odaklanırız

Aynı anda tek bir iş ile uğraşmak veya tek bir işe odaklanmak müşterilerimiz için oldukça faydalıdır. Sigortacılık mesleğimiz dışında başka bir iş ile uğraşmayarak tüm odağımızı sadece işimize veririz. Bu sayede müşterilerimize en doğru şekilde yönlendiririz.

Tam Koruma Sağlarız

Amacımız müşterilerimize eksiksiz bir güvence sunabilmektir. Bu sebepe oluşabilecek tüm riskleri müşterimize sunar ve tam koruma sağlamak için uzman olduğumuz sigortada müşterilerimize yönlendirmede bulunuruz.

Değerlerimiz

Başarının ve size sunduğumuz yaratıcı çözümlerin arkasındaki en önemli unsurlar; uzmanlık, süreklilik, tutarlılık, size özel çözümler ve siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmemizdir. Bütün bu değerlerin size sunduğumuz hizmetin hiçbir aşamasında göz ardı edilmemesine dikkat ediyoruz. Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak, en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Bunun size verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağını biliyoruz. Amacımız siz müşterilerimizle ve sigorta şirketleriyle kısa süreli değil uzun süreli kalıcı iş ilişkileri kurmaktır ve bunları yaparken asla kısa sürede fiyat endeksli hizmet değildir.

BİREYSEL - KURUMSAL

Sigorta Çözümlerimiz

KASKO

Aracınızda belli risklerin gerçekleşmesi sonucu oluşabilecek zararların finansal olarak güvence altına alınmasıdır. Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun kasko teminatlarının seçilmesidir. Kasko sigortası çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma ana teminatlarını içerir.

TRAFİK

Her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası yapıldığı aracın zararını karşılamaz, sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar.

YANGIN

Şahıslar ya da firmalar konutlarını ve işyerlerini karşılaşabilecekleri yangın riskine karşı güvence altına alırlar. Böylece sigortalıların hasar anında mağdur olmaması ve maddi zararlarının karşılanması amaçlanır.  Binanızı, demirbaş ve emtianızı; yangın, yıldırım, hırsızlık, infilak, sel ve su baskını gibi beklenmedik durumlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Böylece olası bir hasarda, işletmenize veya mevcut stoğunuza gelecek zararların telafisini sağlarsınız.

SORUMLULUK

Faaliyet alanınız ne olursa olsun, işinizi gerçekleştirirken direkt veya dolaylı yoldan çevrenizdekilere zarar verme olasılığınız her zaman vardır.  Sorumluluk Sigortaları faaliyetiniz esnasında veya sorumluluğunuz durumunda verebileceğiniz zararlardan doğabilecek tazminat taleplerine karşı sizleri güvence altına alır.

MÜHENDİSLİK

Günümüzde hızlı gelişen inşaat sektörü ile daha da önem kazanmış olan mühendislik sigortaları hem iş hukuku hem de güvenlik gerekçeleri açısından olukça önem kazanmıştır. Mühendislik başlığı altında İnşaat Sigortaları, Montaj Sigortaları, Makine Kırılması ve Elektronik Cihaz sigortaları yapılmaktadır.

NAKLİYAT

Taşınan bir yükün varacağı noktaya zamanında ve uygun koşullarda ulaştırılması büyük sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğu yerine getirirken, meydana gelebilecek olumsuz durumların da göz ardı edilmemesi gerekir. Nakliyat Emtea Sigortası ile herhangi bir yükünüzün nakil vasıtalarıyla (deniz yolu, havayolu, karayolu ve demiryolu) bir yerden başka bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alınır.

4.000+

Mutlu Müşteri

4.800+

Saat Toplantı

1.200+

Bardak Kahve

KURUCULARIMIZ

Bizimle İle Tanışın

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Çetin YAMAN

Co-Founder

Ertuğrul GÜCÜVAR

Co-Founder

Hadi Başlayalım

Nasıl Çalışıyoruz

İhtiyaçları doğru tespit etmek ve en iyi fiyat ile en uygun teminatları sağlamak için birkaç küçük adım ile çalışıyoruz.

1.

Sizi Ziyaret Edelim

Birçok müşterimiz gibi yoğun iş hayatınızdan fırsat bulamıyorsanız biz sizi ziyaret edelim. Sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizi siz anlatın sizin için neler yapabileceğimizi anlatalım.

2.

İhtiyacınızı Belirleyelim

Tecrübemizle sigorta ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edip, sizin gözünüzden kaçan riskleri size öneririz.

3.

Fiyat ve Teminat Araştırması Yapalım

Sigorta şirketlerinden ihtiyacınıza en uygun teminat/prim performasını araştıralım. Artıları ve eksiklikleri ile ilgili bilgilendirme yapalım.

4.

Poliçenizi Hazırlayalım

En uygun şartlarla poliçenizi yapalım. Olası hasar sürecinizde sizi yalnız bırakmayarak süreci birlikte yönetelim.

İhtiyacınız İçin En Uygun Çözümler

Portföy Dağılımımız

Dengeli portföy dağılımız sayesinde her zaman güçlü, sağlam ve kalıcı hizmetler sunarız.

Kasko
30%
Yangın
20%
Sağlık
15%
Mühendislik
4%
Nakliyat
3%
Trafik/Zorunlu Sigortalar
20%
Dask
8%

Müşteri Memnuniyeti

Ne Dediler?

Müşterilerimizin söyledikleri bizim için en önemli göstergedir. Siz de Mutlu ve Huzurlu müşterilerimiz arasına katılın.

Sizinle tanışmak ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmek için buradayız.

Şimdi bizimle irtibata geçin ve birlikte neler yapabilecğeimize karar verelim. Tüm Sigorta ihtiyaçlarınız için tek bir adres olmayı hedefliyoruz.

İrtibatta Geçin

Sorularınız mı var?

Bizimle her an irtibat kurabilirsiniz. Lütfen daha yakından tanışmak ve tüm sorularınız için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Bizi Arayın

+90 212 660 6254

E-Posta Gönderin

ekol@ekolsigorta.net

Ofisimizi Ziyaret Edin

Şehremini mah. Büyük Saray Meydanı Cad. No : 18/1 Fatih / İSTANBUL

whatsapp